Víkend s jógou

 

TENTO TERMÍN VÍKENDU VYPRODÁN,

DALŠÍ TERMÍN 29.3. – 30.3. 2019

 

Milí jogíni,

dovolujeme si vás společně s CK FIT pozvat na víkendový pobyt v Beskydech. Čekají vás dny plné meditace, dechová cvičení, jóga proti stresu a další lekce (5 lekcí jógy).

LEKTOŘI:

Petr Berka (Praha) a Míša Lalíková (Bohumín)

 

PŘIHLÁŠKA na stránkách CK FIT: …. https://www.ckfit.cz/ceska-republika/jogovy-vikend-s-petrem-berkou-a-mischell-lalikovou/lalikova-michaela/?ProductTypeID=1125

Cena pobytu (omezená místa v hotelu):

  • ZVÝHODNĚNÁ CENA POBYTU 2.180Kč
  • podána přihláška CKFIT a uhrazená záloha 1000Kč do 30. 9. 2018 (doplatek nejpozději do 10.10.2018)
  • (ZÁLOHA je nevratná, propadá storno poplatkům)
  • 2.450Kč od 1. 10. 2018 (bez zálohy, nutné uhradit celou cenu pobytu)
  • dítě 3-8let 1240Kč
  • dítě do 14let 1480Kč,

 

Cena pobytu zahrnuje: ubytování, stravu, lekce jógy, poplatek obci, parkovné, pronájem sálů.

Strava:

Hotýlek nabízí velmi chutnou a pestrou stravu. Snídaně bude podávána formou bufetu, OBĚD I VEČEŘE bude nabídka z 3 jídel. Pro hosty s celiakii vaří penzion bez lepku a nabízí také vegetariánskou kuchyni.

Ubytování:

V pokojích, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové s kompletním sociálním zařízením, televizí.

Placené služby:

Kosmetické i masérské služby jsou placené, ceny standardní. Kosmetička i masérka přijedou do penzionu v pátek a budou k dispozici dle zájmu a objednávek. Ceník Vám bude zaslán společně se cvičebním harmonogramem po zaplacení zálohy.

Prostředí penzionu:

*** Hotel – Hotel Rajská bouda se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy na úpatí Lysé hory. Příjezd možný od Frýdku-Místku, odtud směr Frýdlant nad Ostravicí a Malenovice. Nebo z  Rožnova odbočit na Frenštát pod Radhoštěm, Frýdlant nad Ostravicí a Malenovice. Nejbližší vlaková stanice je Frýdlant nad Ostravicí (3,5 km), nejbližší autobusová zastávka je přímo u hotelu. Před hotelem je vlastní parkoviště o kapacitě 50 míst.

Doprava: Vlastní

Dotazy zasílejte na emailovou adresu os.iveta©centrum.cz, nebo vám je podáme telefonicky – Ing. Iveta Vrátníková 608 333 771. Komunikovat můžete i přes facebook profil Aerobik club Bohumín

Změna programu vyhrazena.