SPORTOVNÍ víkend v Beskydech 10/2016

14142074_10202468918201413_6805999115275070161_n (1)

Milí přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na víkendový pobyt v Beskydech. Čekají vás dny plné sportu, procházek v krásném okolí, sauna a večerní zábavy u lahvinky vína.

CVIČEBNÍ PROGRAM:

Pobytový víkend vám nabídne sportovní vyžití pod vedením zkušených lektorek aerobiku a fitness. V nabídce bude: step aerobik pro mírně pokročilé i pokročilejší, cvičení s overbolly, bodystyling s posilovacími gumičkami, břišní pekáč s činkami, 3 hodiny HOT jógy a nordic wolking – plánovaná trasa kolem přehrady.

PROSTŘEDÍ PENZIONU:

Hotel POHODA se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Moravskoslezských Beskyd v katastru obce Horní Bečva. Jeho poloha i okolní chráněná krajinná oblast zaručují ideální podmínky pro sport, odpočinek a dokonalou regeneraci sil v kterémkoli ročním období. Okolí Horní Bečvy láká k procházkám nedotčenou valašskou krajinou, v níž je vyznačeno mnoho turistických tras i cyklostezek. Naši návštěvníci se mohou vydat i na celodenní túry po hřebenech Beskyd nebo Vsetínských vrchů a Javorníků. Těsně u hotelu POHODA se nachází přehradní nádrž, kterou lze v letních měsících využívat ke koupání i jiným sportům. Ubytování je možné ve 2-lůžkových až 4-lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a soc. zařízením. (viz foto pod textem). Hotel je standardního vybavení, je čistý, vybavení pokojů je staršího data.

STRAVA:

Po minulých pobytech víme, že penzión nabízí velmi chutnou a pestrou stravu, snídaně, oběd i večeře bude podávána formou bufetu, který je speciálně upraven pro náš pobyt. Výběr je pestrý, každý je vždy velmi spokojen. Kuchař vaří chutně ,, jako od maminky,,

Naší snahou je zajistit široký výběr masitých výrobků, příloh, salátů, pečiva, ovoce a jiné. Je pro nás důležité, aby každý z našich klientů měl možnost výběru stravy, která mu nejvíce vyhovuje.  Jedinou nevýhodou tohoto způsobu stravování je, že může dojít k tomu, že některé z jídel pochybí. Nelze odhadnou, která s příloh bude v tu chvíli oblíbená. Snažíme se, aby každá z jednotlivých porcí byla k dispozici v množství 80%  počtu klientů. Dochází však k tomu, že jeden klient zkonzumuje z jednoho druhu jídla až 3porce. Nedochází však k tomu, že by další klienti neměli již nic k ,,snědku,, ale nemá již takového výběru. Za tento možný fakt se předem omlouváme. Není možné každý druh jídla nabízet v počtu klientů, neboť tento způsob nabídky by se ,,rapidně,, odrazil v ceně pobytu. Také není bohužel v našich silách odhadnout chování jednotlivce.

CENA ZA POBYT:

Cena pobytu zahrnuje: ubytování, stravu formou bufetu, cvičební hodiny, sauna, poplatek obci, parkovné, pronájem sálů.

PLACENÉ SLUŽBY:

Kosmetické služby jsou placené, ceny standardní. Kosmetička přijede do penzionu v pátek a bude k dispozici dle zájmu a objednávek. Ceník Vám bude zaslán společně se cvičebním harmonogramem po zaplacení zálohy.

PŘIHLÁŠKA:

Přihlášením se na pobyt (emailem) a složením NEVRATNÉ zálohy 1000,00 Kč, nejpozději do 19. srpna 2016, dáváte svůj souhlas s nabízenými podmínkami pobytu a programem.  Bude Vám zaslána přihláška k vyplnění s časovým harmonogramem cvičebního programu a objednávkový list s cenami kosmetických služeb. Dotazy zasílejte na emailovou adresu os.iveta©centrum.cz, nebo vám je podáme telefonicky – Ing. Iveta Vrátníková 608 333 771. Komunikovat můžete i přes profil Aerobic clubu Bohumín.

DOPRAVA

Vlastní

ZÁVĚREM

Těšíme se na Vás! Věříme, že vám za výši ceny pobytu nabídneme kvalitní služby, výbornou stravu a standardní čisté ubytování. Víkendový pobyt vám umožňuje uspořádat si svůj volný čas, jak to zrovna cítíte … zasportovat si, zajít si na procházku do sauny, relaxovat na lehátku kosmetičky nebo jen tak si povídat s lidmi a odpočívat.

32  bez názvu IMG_7974 slide_4 wp-20151014-006 wp-20151014-007